YAMANLAR DAĞI TABİAT PARKI-SANCAKLI KIZILAY OTELİ – YILSONU EĞLENCESİ-

https://www.facebook.com/events/3038253573111829

SEVGİLİ DEDAK ÜYELERİ VE MİSAFİRLERİ;
26 ARALIK 2021 PAZAR GÜNÜ YAMANLAR DAĞI TABİAT PARKI-SANCAKLI KIZILAY OTELİ PARKURU A VE B OLARAK 2 GURUP HALİNDE YÜRÜNECEKTİR. A GURUBU YAKLAŞIK 12-13KM, B GURUBU İSE YAKLAŞIK 17-18 KM YÜRÜYECEKTİR. KAHVALTI MOLASI KARŞIYAKALI SALİH’İN YERİNDE VERİLECEKTİR. ÖĞLE MOLASINDA ESKİ KIZILAY OTELİ YANINDAKİ DÜZLÜKTE 2021 YILINA VEDA EDECEĞİZ. MÜZİKLİ EĞLENCEMİZ OLACAKTIR AMA BU YIL MAALESEF PANDEMİDEN DOLAYI ALIŞ VERİŞ YAPAMADIĞIMIZ İÇİN HEDİYE ÇEKİLİŞİ YAPAMAYACAĞIZ. BİR ARACIMIZ YÜRÜMEYENLERE YARDIMCI OLMAK AMACIYLA MOLA YERİNE ÇIKACAKTIR. PARKUR KARŞIYAKA TARAFINDA OLDUĞU İÇİN KARŞIAYAKA ARACIMIZ BORNOVA’DAN GÜZERGÂHINA BAŞLAYACAKTIR.
KATILMAK İSTEYENLER AŞAĞIDAKİ LİNKTEN KATILIM FORMU DOLDURARAK GEREKLİ BİLGİLERİ (HES KODU-TELEFON-BİNECEKLERİ DURAK-VS) MUTLAKA BELİRTMELERİ GEREKMEKTEDİR.
****BU FORM EN GEÇ 25 ARALIK CUMARTESİ GÜNÜ SAAT 1700 YE KADAR GÖNDERİLMELİDİR.
FORM DOLDURMAYANLAR ETKİNLİĞİMİZE KATILAMAYACAKTIR.
FORM DOLDURARAK GELECEĞİNİ BEYAN EDENLER GELEMESELER DAHİ ARAÇ ÜCRETİNİ ÖDEMEK DURUMUNDADIR.https://forms.gle/D8kTVxXsxQknRxj4AKATILIMCILARIN COVİD-19 AŞI SÜRECİNİ TAMAMLAMIŞ OLMASI VE TEDBİRLERE UYUGUN DAVRANIŞTA OLMASI BEKLENMEKTEDİR.ÖNEMLİ;
ETKİNLİK REHBERLERİMİZİN “YÜRÜYÜŞ KIYAFETLERİ VE KRİTERLERİNE UYGUN OLMAYAN KİŞİLERİ “YÜRÜYÜŞLERE ALMAMA HAKKI VARDIR.ETKİNLİK REHBERLERİ:
A GRUBU REHBERİ: ALİ HIDIR ÖZ
B GRUBU REHBERİ: MUSTAFA ERBİLARAÇ GÜZERGAHIMIZ ŞÖYLEDİR:26 ARALIK PAZAR 1.ARAÇ 07.30 SUPHİ KOYUNCUOĞLU LİSESİ ÖNÜ
07.35 BORNOVA MERKEZ,
07.40 ÖZKANLAR MİGROS,
07.50 KARŞIYAKA VAPUR İSKELESİ KARŞISI
07.55 BOSTANLI İSKELESİ
08.00 KARYA EVLERİ
08.05 EVKA 2 EĞİTİMCİLER SİTESİ-
YENİ GİRNE CADDESİ SALİH’İN YERİ2. ARAÇ 07.30 FAHRETTİN ALTAY MEYDANI HATAY İNÖNÜ CADDESİNDEN
07.40 ÜÇYOL
07.50 ŞİRİNYER İZBAN
07.55 BUCA BELEDİYE MENDERES CADDESINDEN
07:55 BUCA BELEDİYE
08:00 BUCA ÜÇKUYULAR
08.05 BUCA KOOP MİGROSKATILIMCILAR YANLARINDA MUTLAKA LİSANSLARINI GETİRMELİDİR.
YENİ YÜRÜYÜŞE KATILACAKLAR. ALTI TIRTIKLI BİLEĞİ SARAN BOT, SIRT ÇANTASI, ENERJİ DENGELEYİCİ YİYECEK VE İÇECEK, YEDEK GİYSİ VE BİR ÖĞÜN HAFİF KUMANYALIK İLE GELMELERİ ÖNERİLİR.YÜRÜYÜŞ VE ETKİNLİK KURALLARI:
1- SERVİS SAATİNDEN EN AZ 5DK ÖNCE DURAKLARDA HAZIR BULUNMAK GEREKMEKTEDİR. ARAÇLAR HAREKET SAATİNDE BEKLEMEKSİZİN KALKACAKTIR. GİDİŞ VE DÖNÜŞTE SERVİS DURAKLARI AYNIDIR.
2- YÜRÜYÜŞ ROTASI, HAREKET SAATLERİ, GRUP ADINA ALINACAK KARAR VB. KONULARDA REHBER TEK KARAR ALMA MERCİİDİR. REHBERE MÜDAHALE EDİLMEMELİDİR.
3- İLK DEFA YÜRÜYÜŞE GELENLER, KONDİSYONU DÜŞÜK OLANLAR VE KENDİNİ O HAFTA İYİ HİSSETMEYENLER MUTLAKA A GRUBU İLE YÜRÜMELİDİR. YÜRÜYÜŞ SIRASINDA ÖNCÜ REHBERİ GEÇMEMELİ ARTÇI REHBERİN GERİSİNDE KALINMAMALIDIR. YÜRÜYÜŞ TEMPOSUNA UYMALI, KOPUKLUKLARA SEBEBİYET VERİLMEMELİDİR.
4- REHBERİN BİLGİSİ HARİCİNDE GRUPTAN KESİNLİKLE AYRILMAMALIDIR.
5- ETKİNLİKLERDE KESİNLİKLE SIGARA VE ALKOL KULLANILMAMAKTADIR. DOĞAYA ÇÖP ATILMAMALI VE ÜRETİLEN ÇÖPLER GERİ GETİRİLMEDİR. ÇEVREYE, HAYVANLARA VE ÖZEL ARAZİLERE ZARAR VERİLMEMELİDİR.
6- ETKİNLİKLERİMİZ SAYGILI, UYUMLU, ÖZVERİLİ VE DOĞAYA DEĞER VEREN KİŞİLERE MAHSUSTUR. KATILIMCILARIN HİZMET VE KONFOR ARAYIŞINDA OLMAMASI GEREKMEKTEDİR. FAALİYETLERİMİZE KATILIM GÖNÜLLÜLÜK TEMELİNE DAYANDIĞI İÇİN HER BİREYDEN, KENDİ SINIRLARININ BİLİNCİNDE OLMASI VE KENDİ SORUMLULUĞUNU ALMASI BEKLENİR. GEREK ULAŞIM GEREKSE ETKİNLİK SIRASINDA MEYDANA GELEBİLECEK KAZALARDAN DOLAYI REHBERİN VE KULÜP YÖNETİCİLERİNİN HİÇBİR YASAL SORUMLULUĞU YOKTUR.
7- YÜKSEK TANSİYON, KALP, ASTIM, ADALE/EKLEM ROMATİZMASI, EPİLEPSİ, SARA vb. DOĞADA TEDAVİSİ SON DERECE GÜÇ OLAN HASTALIKLARA SAHİP KİŞİLERİN DOĞA YÜRÜYÜŞLERİNE KATILMASI UYGUN DEĞİLDİR.
8-EĞER KRONİK BİR RAHATSIZLIĞINIZ VARSA İLACINIZI VE MEVSİM DEĞİŞİKLİĞİNDEN KAYNAKLANAN ALERJİK DURUMLARA KARŞI KULLANABİLECEĞİNİZ İLAÇLARI MUTLAKA YANINIZDA BULUNDURMAYI İHMAL ETMEYİNİZ.
ÜYE AİDATI BORCUNU YATIRMAK İSTEYEN ARKADAŞLARIMIZ YÖNETİME VEYA BANKAYA YATIRABİLİRSİNİZ. BANKA HESAP NUMARAMIZ ZİRAAT BANKASI KONAK ŞUBESİ 34795206-5002, “İZMİR 9 EYLÜL DAĞCILIK VE DOĞA SPORLARI SPOR KULÜBÜ”
(İBAN NO:TR650001000776347952065002)
WEB SİTEMİZİ, İNSTAGRAM HESABIMIZI VE FACEBOOK SAYFAMIZI İZLEMEYE DEVAM EDİNİZ.
SAĞLIK MUTLULUK VE ŞANS SİZİNLE OLSUN
DEDAK YÖNETİM KURULU

Bir cevap yazın