ÖZBEY-METROPOLİS ANTİK KENTİ

SEVGİLİ DEDAK ÜYELERİ,
****KARŞIYAKA VE HATAY ARAÇ SAATLERİ DEĞİŞMİŞTİR DİKKATLİ OKUMANIZI ÖNERİRİZ.
6 MART 2022 PAZAR GÜNÜ METROPOLİS ANTİK KENTİ-ÖZBEY PARKURU A VE B OLARAK İKİ GRUP HALİNDE YÜRÜNECEKTİR. PARKUR ORTA ZORLUKTA OLUP, HER İKİ GRUP DA YENİKÖYDEN YÜRÜYÜŞE BAŞLAYACAK, A GURUBU 10-11 KM, B GURUBU 14-15 KM YÜRÜYECEKTİR. KAHVALTI TORBALI’DA ÇAMLI KAHVE DE YAPILACAKTIR.
KATILMAK İSTEYENLER AŞAĞIDAKİ LİNKTEN KATILIM FORMU DOLDURARAK GEREKLİ BİLGİLERİ (HES KODU-TELEFON-BİNECEKLERİ DURAK-VS) MUTLAKA BELİRTMELERİ GEREKMEKTEDİR.
****BU FORM EN GEÇ 5 MART CUMARTESİ GÜNÜ SAAT 17.00 YE KADAR GÖNDERİLMELİDİR.
FORM DOLDURMAYANLAR ETKİNLİĞİMİZE KATILAMAYACAKTIR. FORM DOLDURARAK GELECEĞİNİ BEYAN EDENLER GELEMESELER DAHİ ARAÇ ÜCRETİNİ ÖDEMEK DURUMUNDADIR.
https://forms.gle/R1z3qEsGPFAWTLFd6KATILIMCILARIN COVİD-19 AŞI SÜRECİNİ TAMAMLAMIŞ OLMASI VE TEDBİRLERE UYGUN DAVRANIŞTA OLMASI BEKLENMEKTEDİR.
*****ÖNEMLİ: FAALİYET REHBERLERİMİZİN “YÜRÜYÜŞ KIYAFETLERİ VE KRİTERLERİNE UYGUN OLMAYAN KİŞİLERİ YÜRÜYÜŞLERE ALMAMA” HAKKI VARDIRETKİNLİK REHBERLERİ:
A GRUBU SUAT ÖZKAN
B GRUBU BAYRAM ALİ ALTUĞARAÇ GÜZERGÂHIMIZ ŞÖYLEDİR:PAZAR SABAHI 1.ARAÇ 07.30 EVKA 2 EĞİTİMCİLER SİTESİ ÖNÜ,
07.35 ATAKENT,
07.40 BOSTANLI VAPUR İSKELESİ OTOBÜS DURAĞI
07.45 KARŞIYAKA VAPUR İSKELESİ
07.50 BAYRAKLI
07.55 BORNOVA MİGROS KARŞISI
08.00 SUPHİ KOYUNCUOĞLU LİSESİ ÖNÜ
ARAÇ SORUMLUSU: NURGÜL KAYA: 05334354819
2. ARAÇ 07.30 BUCA KOOP MİGROS
07.35 BUCA ÜÇKUYULAR
07.40 BUCA BELEDİYE
07.50 ÜÇYOL
08:00 FAHRETTİN ALTAY MEYDANI
ARAÇ SORUMLUSU: ÜLKÜ ERZURUMLUOĞLU: 05365544943KATILIMCILAR TDF LİSANS VE ÜYE KARTLARINI YANLARINDA GETİRMELİDİR. YENİ YÜRÜYÜŞE KATILACAKLAR. ALTI TIRTIKLI BİLEĞİ SARAN BOT, SIRT ÇANTASI, ENERJİ DENGELEYİCİ YİYECEK VE İÇECEK, YEDEK GİYSİ VE BİR ÖĞÜN HAFİF KUMANYALIK İLE GELMELERİ ÖNERİLİR.
YÜRÜYÜŞ VE ETKİNLİK KURALLARI:
1- SERVİS SAATİNDEN EN AZ 5DK ÖNCE DURAKLARDA HAZIR BULUNMAK GEREKMEKTEDİR. ARAÇLAR HAREKET SAATİNDE BEKLEMEKSİZİN KALKACAKTIR. GİDİŞ VE DÖNÜŞTE SERVİS DURAKLARI AYNIDIR.
2-YÜRÜYÜŞ ROTASI, HAREKET SAATLERİ, GRUP ADINA ALINACAK KARAR VB. KONULARDA REHBER TEK KARAR ALMA MERCİİDİR. REHBERE MÜDAHALE EDİLMEMELİDİR.
3- İLK DEFA YÜRÜYÜŞE GELENLER, KONDİSYONU DÜŞÜK OLANLAR VE KENDİNİ O HAFTA İYİ HİSSETMEYENLER MUTLAKA A GRUBU İLE YÜRÜMELİDİR. YÜRÜYÜŞ SIRASINDA ÖNCÜ REHBERİ GEÇMEMELİ ARTÇI REHBERİN GERİSİNDE KALINMAMALIDIR. YÜRÜYÜŞ TEMPOSUNA UYMALI, KOPUKLUKLARA SEBEBİYET VERİLMEMELİDİR.
4- REHBERİN BİLGİSİ HARİCİNDE GRUPTAN KESİNLİKLE AYRILMAMALIDIR.
5- ETKİNLİKLERDE KESİNLİKLE SIGARA VE ALKOL KULLANILMAMAKTADIR. DOĞAYA ÇÖP ATILMAMALI VE ÜRETİLEN ÇÖPLER GERİ GETİRİLMEDİR. ÇEVREYE, HAYVANLARA VE ÖZEL ARAZİLERE ZARAR VERİLMEMELİDİR.
6- ETKİNLİKLERİMİZ SAYGILI, UYUMLU, ÖZVERİLİ VE DOĞAYA DEĞER VEREN KİŞİLERE MAHSUSTUR. KATILIMCILARIN HİZMET VE KONFOR ARAYIŞINDA OLMAMASI GEREKMEKTEDİR. FAALİYETLERİMİZE KATILIM GÖNÜLLÜLÜK TEMELİNE DAYANDIĞI İÇİN HER BİREYDEN, KENDİ SINIRLARININ BİLİNCİNDE OLMASI VE KENDİ SORUMLULUĞUNU ALMASI BEKLENİR. GEREK ULAŞIM GEREKSE ETKİNLİK SIRASINDA MEYDANA GELEBİLECEK KAZALARDAN DOLAYI REHBERİN VE KULÜP YÖNETİCİLERİNİN HİÇBİR YASAL SORUMLULUĞU YOKTUR.
7- YÜKSEK TANSİYON, KALP, ASTIM, ADALE/EKLEM ROMATİZMASI, EPİLEPSİ, SARA vb. DOĞADA TEDAVİSİ SON DERECE GÜÇ OLAN HASTALIKLARA SAHİP KİŞİLERİN DOĞA YÜRÜYÜŞLERİNE KATILMASI UYGUN DEĞİLDİR.
8-EĞER KRONİK BİR RAHATSIZLIĞINIZ VARSA İLACINIZI VE MEVSİM DEĞİŞİKLİĞİNDEN KAYNAKLANAN ALERJİK DURUMLARA KARŞI KULLANABİLECEĞİNİZ İLAÇLARI MUTLAKA YANINIZDA BULUNDURMAYI İHMAL ETMEYİNİZ.
ÜYE AİDATI BORCUNU YATIRMAK İSTEYEN ARKADAŞLARIMIZ YÖNETİME VEYA BANKAYA YATIRABİLİRSİNİZ. BANKA HESAP NUMARAMIZ ZİRAAT BANKASI KONAK ŞUBESİ 34795206-5002,“İZMİR 9 EYLÜL DAĞCILIK VE DOĞA SPORLARI SPOR KULÜBÜ”
(İBAN NO:TR650001000776347952065002)
WEB SİTEMİZİ, FACEBOOK SAYFAMIZI INSTAGRAM HESABIMIZI İZLEMEYE DEVAM EDİNİZ.
SAĞLIK MUTLULUK VE ŞANS SİZİNLE OLSUN
DEDAK YÖNETİM KURUL

Bir cevap yazın